Maniküür ja pediküür

Klassikaline maniküür
Klassikaline maniküür sisaldab kätevanni, käte koorimist, küünte ja küünenahkade hooldust, massaaži ja kätekreemi. Tulemuseks on pehmed ja siidised käed.
HOOLITSUSE HIND: 35 €
HOOLITSUSE SOODUSHIND: 25 €

Klassikaline maniküür ja küünte lakkimine
Klassikaline maniküür koos küünte lakkimisega sisaldab kätevanni, käte koorimist, küünte ja küünenahkade hooldust, massaaži, kätekreemi ja küünte lakkimist. Tulemuseks on pehmed ja siidised käed ning kaunid küüned.
HOOLITSUSE HIND: 39 €
HOOLITSUSE SOODUSHIND 29 €

Spaa maniküür parafiinimaskiga
Spaa maniküür sisaldab kätevanni, käte koorimist, küünte ja küünenahkade hooldust, massaaži, kätekreemi ja parafiinimaski. Apelsini-virsiku parafiinimask on sügavniisutava toimega ja sobib eriti hästi kuiva naha probleemide leevendamiseks, kuna sisaldab rohkesti C-vitamiini ja kollageeni. Tulemuseks on pehmed ja siidised käed ning kaunid küüned.
HOOLITSUSE HIND: 39 €
HOOLITSUSE SOODUSHIND 29 €

Klassikaline pediküür
Klassikaline pediküür sisaldab jalavanni, jalgade koorimist, küünte ja küünenahkade hooldust, massaaži ja jalakreemi.
HOOLITSUSE HIND: 40 €
HOOLITSUSE SOODUSHIND: 28 €

Klassikaline pediküür ja küünte lakkimine
Klassikaline pediküür koos küünte lakkimisega sisaldab jalavanni, jalgade koorimist, küünte ja küünenahkade hooldust, massaaži, jalakreemi ja küünte lakkimist. Tulemuseks on pehmed ja puhanud jalad ning kaunid küüned.
HOOLITSUSE HIND: 44 €
HOOLITSUSE SOODUSHIND: 32 €

Spaa pediküür parafiinimaskiga
Tule ja lase end hellitada tõhusa spaa pediküüriga!  Spaa pediküür mõjub hästi väsinud jalgadele, parandab jalgade vereringet ja niisutab tõhusalt Sinu jalgade nahka! Spaa pediküür sisaldab jalavanni, jalgade koorimist, küünenahkade hooldust, küünte hooldust, jalatalla paksenenud sarvnaha eemaldamist raspliga, lõõgastavat jalamassaaži ning parafiinimaski. Tulemuseks on pehmed ja puhanud jalad!
HOOLITSUSE HIND: 50 €
HOOLITSUSE SOODUSHIND 35 €

Küünte lakkimine
HOOLITSUSE HIND: 10 €

Soovid broneerida aega?
Helista meile:  +372 66 14 777
Saada e-mail:

Nimi

E-Mail

Telefon